foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

 

Kto sme a čo je náš cieľ?

Zameriavame sa na inštaláciu domácej siete s domácim úložiskom NAS. Vytvorili sme webovú stránku ponúkajúcu službu vytvorenia domácej siete s domácim úložiskom a na to nadväzujúci servis počítačov.

Hlavným cieľom je dostať do povedomia ľudí technologické zariadenie, ktoré by im zvýšilo komfort v zdielaní dát.

Inšpiráciou bola vlastná nespokojnosť s prepájaním zariadení a ich odpájaním. Riešením by malo byť centrálne úložisko NAS domáce úložisko. 

Čím sa zaoberáme?

Na obrázku je uvedený príklad zapojenia jednotlivých zariadení v domácnosti s úložiskom NAS a prístupové možnosti.

V zelenom kruhu sa nachádza sieť domácnosť, kde zariadenia medzi sebou navzájom komunikujú.

Dáta, ktoré chceme zdielať alebo nechceme aby nám zaberali miesto na našom zariadení sú ukladane na úložisko NAS. Z tohto úložiska ich môžeme prezerať na ktoromkoľvek zariadení, či na tablete, smartphone, pc, notebooku, smart TV.

K zariadeniu domáce úložisko vieme pristupovať aj s inej siete, ako napríklad z práce, alebo zo školy pomocou aplikačného softvéru a prihlasovacieho mena a hesla.

 

Aký ďalší servis ponúkame?

 • Optimalizácia systému
 • Inštalácia Operačného systému -  Windows 7, 8, 8.1, 10. Linux distribúcie 
 • Inštalácia ovládačov
 • BIOS - nastavenie
 • Inštalácia softvéru
 • Diagnostika poruchy zariadenia
 • Montáž komponentov PC
 • Testovanie ľubovoľného hardvéru a softvéru
 • Nastavenie domácej počítačovej siete
 • Zabezpečenie OS / kontrola antivírovým programom
 • Kompletná kontrola antivírovým programom
 • Čistenie od prachu stolového pc, notebooku, periférii - profylaxia

 

Reakcie našich registrovaných zákazníkov

 
Matúš T., Žiar nad Hronom: "Kúpil som smart TV a mal som pocit, že ho nevyužívame plnohodnotne. Nepáčilo sa mi napríklad, že si púšťame filmy, tak ako na starom televízore, spojením TV s notebookom prostredníctvom HDMI kábla. Po inštalácii NAS domáceho úložiska máme teraz prepojenie TV s domácou sieťou a zdielame si filmovú datábazu. Syn v detskej izbe môže pozerať film z dátoveho úložiska  ja zároveň pozerám svoj výber filmu." 

Juraj K., Žiar nad Hronom: "Už dlhšie som hľadal niečo vhodné na doma a po preštudovaní recenzií a názorov mi vyšlo že značka Synology je to pravé orechové. Potom to chcelo ešte krabicu kde vojdú dva disky, a kde nebude úplne najzákladnejšia výbava, a tým pádom bolo jasné ktorý model.

NASko je komplet nastaviteľné, obsahuje, povedal by som - až príliš veľa možností, spojenie s Windowsom, Linuxom, Androidom a aj TV ide úplne prirodzene, čo-to sa dá spravovať dokonca aj cez konzolu. Trošku som bojoval s právami na NFS v linuxe ale nakoniec ide aj to a ja môžem povedať: Dobrá kúpa!"


František F., Zvolen: "Som spokojný zo zariadením, mám prístup k svojim dátam odkiaľkoľvek, kde je internetové pripojenie. Vrámci lokálnej siete beží bezproblémovo, rýchlo. Rýchlosť prenosu dát je obmedzená len pri prístupe mimo domácej siete."


Petra R., Senica: "Super vec, vložím fotky na zariadenie a môžem ich hneď zdielať, softvér mi vygeneruje zabezpečený link."


Lukáš K., Bratislava: "Používam na zálohovanie a vzdialený prístup"


Richard Š., Žiar nad Hronom: "Používal som službu úložiska na internete aby som mal svoje dokumenty vždy k dispozícii online a nespoliehal som sa len na USB kľúče. Vďaka NAS mám svoj vlastný server, kde si zálohujem hlavne fotografie."


 

   :ZA REGISTRÁCIU NA STRÁNKACH ZÍSKATE ZĽAVY NA POSKYTOVANÉ SLUŽBY. :registrovať

 

 

 

 

logo_domaca-siet.pdf

Prihlásenie

Za registráciu na stránkach získate zľavu na poskytované služby.

Info

Používatelia
8
Články
10
Čítanosť článkov
23444